.

.

Totem Transferler DIY Stencil Yıkanabilir ve Kullanımlık Kendinden Yapışkanlı / Hoşgeldiniz Ev Aile Desenler Baskılı 26 İngilizce Mektup (Hoşgeldiniz Ev Aile)

Totem Transferler DIY Stencil Yıkanabilir ve Kullanımlık Kendinden Yapışkanlı / Hoşgeldiniz Ev Aile Desenler Baskılı 26 İngilizce Mektup

₺ 210.60

Malların miktarı
Stokta

Kumaş Üzerine Serigrafi Baskı Şablonu Kendinden Yapışkanlı Yıkanabilir ve Tekrar Kullanılabilir Boyama. 100 % Marka yeni ve hgih kalite.Malzeme : Gazlı bez.Uygula : Kumaş, Ahşap, Duvar, Kağıt vb. Üzerine boyama.Boyutu : 28 cm*22 cm/8.5*11 inç.28cm*22 cm*11inch Color : 1* serigrafi Stencil Warm Dikkat : kumaş üzerine yazdırırken kumaş boya yıkamadan önce tamamen kuru kadar bekleyin, aksi takdirde boya dökülmek olabilir Gauze Package Dahil Fabric Material Üzerinde blue Quantity : 1 PC100% yeni & hgih quality Silk serigrafi Kalıp Kendinden Yapışkanlı Yıkanabilir & Yeniden kullanılabilir Resim : 8.5/. tema : 26 İngilizce Mektup/Hoş Geldin Family Size : Lütfen her baskıdan hemen sonra serigrafi şablonlarını temizleyin ve temiz tutun.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da