.

.

CCbeauty Fransız Tırnak Çıkartmalar Nail Art DIY Fransız İpucu Kılavuzları Fransız Manikür Şablon Sticker Çıkartmaları Tırnak Aksesuarları (18 Levha / Paket)

CCbeauty Fransız Tırnak Çıkartmalar Nail Art DIY Fransız İpucu Kılavuzları Fransız Manikür Şablon Sticker Çıkartmaları Tırnak Aksesuarları

₺ 20.97

Malların miktarı
Stokta

♦ Bir pakette 18 farklı desen karışımı,toplam 18 sayfa. Guides Kılavuzlar esnektir ve hem parmak hem de ayak tırnaklarında kullanım için mükemmeldir.manikür ve pedikür için harika. home Evde ve salonda DIY için uygundur, kendi tırnak sanatınızı, tırnak desenlerinizi, vurgularınızı vb.Tasarlamak için kullanılabilir.profesyonel kullanım veya ev kullanımı için uygundur. Lines Çizgiler her seferinde mükemmel ve net,yapışkan sırt, tırnaklarınıza uygulanması kolaydır. ♦ 100 % marka yeni ve yüksek kaliteli.Profesyonel bir tırnak sanatçısı mısınız, Fransızcanızı stoklayın??? Manikür kılavuzları, zaman zaman mükemmel düz uçlar oluşturmanıza yardımcı olacak bu yapışkan Farklı form paketi ile.Kılavuzlar esnektir ve hem parmak hem de ayak tırnaklarında kullanım için mükemmeldir. 【Nasıl kullanılır】 1.Kılavuzları destek tabakasından dikkatlice kaldırmak için cımbız kullanın ve tırnak kılavuzunu doğal tırnak ucu boyunca yerleştirin. 2.Tırnak cilasını gerçek uca uygulayın, cilanın kurumasına izin verin. 3.Tırnak kılavuz etiketlerini her parmağınızdan/ayak parmağınızdan dikkatlice çıkarın. 4.Opak şeffaf / opak pembe oje ile boyayın. 5.İsteğe bağlı-tasarımınızı çıkartmalar, mücevher ve parıltılarla geliştirin. 【SPECİFİCATİONS】 Renk : Beyaz Boyutu : 80mm*65mm Desen : 18 Tasarımlar Miktar : 18 levha/paket Ağırlık : 14g 【NOTE】 izin lütfen 1-2mm hata nedeniyle manuel ölçüm.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da