.

.

EPLZON Ölçüm Fonksiyonlu 1 ml Plastik Şırınga İğne Yok Bireysel Paket Bilimsel Laboratuvar Besleme Evcil Hayvanlarına Uygundur Sıvıları Doldurma ve Ölçme Yağ veya Tutkal Aplikatörü(20'li Paket)

EPLZON Ölçüm Fonksiyonlu 1 ml Plastik Şırınga İğne Yok Bireysel Paket Bilimsel Laboratuvar Besleme Evcil Hayvanlarına Uygundur Sıvıları

₺ 26.97

Malların miktarı
Stokta

Şırıngaların tümü Luer Kayar Uçlu polipropilenden yapılmıştır .Şırınganın tarafı bir ölçüm işareti ile tasarlanmıştır.Kapasite, okunması ve ölçülmesi kolay olan 1 ml'dir liquids.It hafif, su geçirmez ve tekrar kullanılabilir. ♦ Aseptik ambalaj : Ambalajda kullanım veya değiştirme için yeterli 20 ölçüm silindiri vardır. ♦ Uygulama kapsamı : Her şırınga ayrı ayrı mühürlenmiş, temiz, güvenli ve sterildir ve hobi el sanatları, ev, laboratuvar veya endüstriyel amaçlar için kullanılabilir. ✅Kullanımı : dolum, ölçüm, bahçe sulama ve uçucu yağ ayırıcı, mühendislik, bilimsel laboratuvar, Sanayi, mürekkep, parfüm, yağ, reçine, endüstriyel yapıştırıcı yapıştırma, elektronik sıvı ölçme, Köpekler İçin Uygun, kediler, kuşlar ve diğer küçük hayvanları beslemek için sıvı ilaç bulunur ve bahçe bitki besin ölçün. needle Hatırlatma : İğne yok, şırınga sadece endüstriyel kullanım içindir, %100 endüstriyel sınıf, kokusuzdur.Ölçüm fonksiyonlu, iğnesiz EPLZON 1 ml plastik şırınga ▲Endüstriyel kullanım : Endüstriyel dağıtım, enjeksiyon vb.Için kullanılabilir. Experimental Deneysel kullanım : Laboratuar ekipmanı olarak kullanılabilir. feeding Evcil hayvan besleme : Bu ürünün başı, küçük evcil hayvanınızı beslemek veya ilaç vermek için kullanılabilecek kadar küçüktür. Garden Bahçe bitkilerinin beslenmesini ölçmek için kullanılır. CA Tutkal, mürekkep, parfüm, yağlayıcı, sızdırmazlık maddesi vb.ev veya endüstriyel toplam istasyon için.Şırınga renk : şeffaf beyaz, mezuniyet ile, yüksek kaliteli polipropilen malzeme.Not : Temizleme : Şırınganın pistonu doğrudan arkadan çekilebilir veya temizlik için lastik conta çıkarılabilir.Şırınga bir sarf malzemesidir ve kullanım ömrü onu nasıl kullandığınıza bağlıdır.Taşıma : Şırınganın boyutu küçüktür ve taşıması kolaydır; Evcil hayvanınızı oynamak için dışarı çıkardığınızda, vücudunuzda veya çantanızda çok fazla yer kaplamaz; Gerektiğinde uygulamak için çantadan çıkarılabilir, bu da çok uygundur.Paket içeriği : ölçüm fonksiyonu ile 20 adet * 1 ml plastik şırınga.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da