.

.

Çocuklar için Büyüme Tablosu Yükseklik Cetveli-Çıkarılabilir Hayvan Partisi Büyüme Tablosu Cetveli, Ahşap Çerçeveli 63×10.2 İnç Duvar Dekoru Çocuklar için Kumaş Tuval (Yeşil)

Çocuklar için Büyüme Tablosu Yükseklik Cetveli-Çıkarılabilir Hayvan Partisi Büyüme Tablosu Cetveli, Ahşap Çerçeveli 63×10.2 İnç Duvar

₺ 20.97

Malların miktarı
Stokta

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. total【Evrensel Büyüme Grafiği】Toplam uzunluğu 63 inç olan çocuklar için doğru asılı büyüme grafiği cetveli, çocukların her yaşı için mükemmeldir, çocuklarınızın boyunu kaydedebilir ve büyümelerine tanık olabilirsiniz. growth【Çocuklar için Yüksek Kalite】Büyüme grafiği cetveli, dayanıklı ahşap çerçeveye ve güvenilir kenevir ipine sahip su geçirmez kanvas kumaştan yapılmıştır.Sevimli desenli büyüme kayıt cetvelimiz katlanabilir ve çıkarılabilir, Duvarınızın zarar görmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Wall 【Duvar için Büyüme Grafiği】 Popüler büyüme grafiği cetveli, çocuk kreş dekorasyonu, çocuk yatak odası, iç duvarlar veya pencereler, yurt, oturma odası ve ev dekorasyonu için mükemmeldir. Friendly【Dostu İpuçları】 Zemin temizliğine müdahale etmemek ve istenmeyen hasarlardan korumak için lütfen yerden 22 inç (56 cm) asın.Evinizi düzenli hale getirin. Gift【Harika Hediye Fikri】 Harika hediye ideali Doğum Günü, Noel, Şükran Günü için mükemmeldir.Tüm ebeveynler ve çocuklar, güzel hayvan desenli, hafif ve zarif bir pakete sahip büyüme grafiği cetveline bayılacaklar.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da