.

.

DIY Yün İğne Keçe Kiti ile İğne Keçe Araçları, Video Eğitimi,Yeni Başlayanlar için Kolay, 10 Farklı Çeşit, Keçeli Köpek Yavrusu Broş, Keçeli Hayvan (Kaniş)

DIY Yün İğne Keçe Kiti ile İğne Keçe Araçları, Video Eğitimi,Yeni Başlayanlar için Kolay, 10 Farklı Çeşit, Keçeli Köpek Yavrusu Broş,

₺ 47.97

Malların miktarı
Stokta

Endişesiz Malzeme Seti-Her sipariş, yün, gözler, sakallar, broş ve alet seti dahil olmak üzere iğne keçelemeye başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.Yeni başlayan biri olmana rağmen hemen yapımına başlayabilirsin.Ücretsiz Araç Kiti - 9 üçgen iğneler, parmak muhafızları, köpük mat, iğne yerleştirici yastık, 3 pins.Anlaşılması kolay ayrıntılı talimatlar - Adım adım ingilizce Video eğitimi, herkes ayrıntılı eğiticimizle güzel bir köpek yavrusu yapabilir.Oldukça İyi Dekorasyon ve Hediye-Her kit bir broş içerir, eşyalarınıza sabitleyebilir ve güzel yavru köpeğinizi alabilirsiniz anywhere.It ayrıca bir köpek sevgilisi ve el sanatları sevgilisi için güzel bir hediye.Nazik Hatırlatma-8 Yaşın altındaki çocuklara, aile üyeleri arasındaki duyguları teşvik edecek yetişkinler eşlik etmelidir. * Çok ayrıntılı bir ingilizce video eğitimi sunuyoruz, bu video eğitimi kendi gerçekçi yün keçeli yavru köpeğinizi kolayca yapmanıza yardımcı olabilir. * Öğretim videosunun bağlantısı çizimde gösterilmiştir.QR kodunu tarayarak veya tarayıcıdaki URL'yi girerek izleyebilirsiniz. * Kitte sunulan araçlar, panda yapmak için temel gereksinimleri karşılayabilir, böylece ek yün keçe yapma araçları satın almak zorunda kalmazsınız. * Yüksek dereceli 65 S Avustralya yün kalitesi Doğal yünden boyanmış, herkes için güvenli ve çevre dostu. * ÖNEMLİ : Yün iğneli keçe delinme iğnelerinin üretim sırasında motor yağı ile kaplanması gerekir.Bu normal bir işlemdir.Yün keçe delinme iğnesini kullanmadan önce lütfen yüzey yağını bir kağıt havluyla temizleyin. * Dikiş iğneleri ve iğneler iğne yerleştiriciye takılır.Lütfen onlara dikkat edin.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da