.

.

2 in 1 Reçine Tırnak Sanat Paleti, Tırnak Sanat Boyama Paletleri Tırnak Paleti Karıştırma Çubuğu Altın Kenar Tırnak Tutucu Tırnak Sanat ekran Kartı (Mor)

2 in 1 Reçine Tırnak Sanat Paleti, Tırnak Sanat Boyama Paletleri Tırnak Paleti Karıştırma Çubuğu Altın Kenar Tırnak Tutucu Tırnak Sanat

₺ 14.97

Malların miktarı
Stokta

Paket içerir : 1 adet yuvarlak tırnak renk paletleri alacaksınız, 1 adet kozmetik makyaj spatula karıştırma çubuğu, mükemmel araçlarınız olacak.Yüksek kaliteli malzemeler : Tırnak paletlerimiz, dokuda pürüzsüz ve temizlenmesi ve silinmesi kolay yüksek kaliteli reçine malzemelerden yapılmıştır.Tırnak paleti karıştırma çubuğumuz dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Ürün boyutu : bizim yuvarlak tırnak paleti boyutu 10*9 cm/3.93*3.54 inç.Boyut küçük ve taşıması kolaydır, ancak renk paleti ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilir.Tırnak paleti karıştırma çubuğumuzun boyutu 11.5 cm / 4.53 inçtir.Zarif tasarım : Tırnak sanat karıştırma tahtamız akik taşı tarzındadır ve kenarları altınla özetlenmiştir.Tasarım şu şekildedir exquisite.It tamamlanan tırnak sanat eserlerini görüntülemek için kullanılabilir ve ayrıca bir fotoğraf pervane olarak kullanılabilir.Yaygın kullanım : Tırnak paletimiz sadece tırnak jeli için bir renk paleti olarak değil, aynı zamanda sizin için bir palet olarak da kullanılabilir. makeup.At aynı zamanda, zarif görünümü nedeniyle, bir ekran kartı ve fotoğraf sahne olarak da kullanabilirsiniz.Özellik : .Malzeme : Reçine, paslanmaz çelik.Renk : mor, yeşil, pembe.Boyutu : tırnak paleti : 10*9 cm/3.93*3.54 inç;tırnak paleti karıştırma çubuğu : 11.5 cm/4.53 inç.Paket içerir : . 1 Adet Reçine Tırnak Sanat Paleti. 1 Adet Tırnak Paleti Karıştırma Çubuğu.Özellik : . 1. Bu tırnak sanat paleti karıştırma çubuğu, göz farı, oje, makyaj kremi, allık, cilt balmumu temeli ve günlük dudak rengi karıştırma gibi çeşitli makyaj ürünlerinin renklerini karıştırmak için uygundur. 2. Tırnak paletimiz güzel bir görünüme, akik taşı stiline ve altın rengine sahiptir. edges.It tırnak sanat eserleri için bir ekran kartı olarak veya bir fotoğraf pervane olarak kullanılabilir. 3. Paletlerimizin her biri geniş bir yelpazeye sahiptir uses.It sadece tırnak jeli için bir renk karışımı olarak değil, aynı zamanda ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir makyaj paleti olarak da kullanılabilir.

Ürün Özellikleri

Material:
Resin,stainless steel Color

Alıcılar da