.

.

Dolaşık açıcı Saç Fırçası, ComfortableHold ABS Galvanik Ark Kavisli Bacalı Tarak Erkekler için Kıvırcık Saçlar için Erkekler için(yeşil)

Dolaşık açıcı Saç Fırçası, ComfortableHold ABS Galvanik Ark Kavisli Bacalı Tarak Erkekler için Kıvırcık Saçlar için Erkekler için(yeşil)

₺ 123.60

Malların miktarı
Stokta

ABS galvanik malzeme, iyi el hissi, yüksek sıcaklığa dayanıklı naylondan yapılmış tarak dişleri, pürüzsüz tarak dişleri.Ark tasarımı tutmayı kolaylaştırır ve uzun süre tutulduğunda düşmesi kolay değildir.Kadınlar, gençler, kızlar, erkekler ve çocuklar ve çeşitli saç stilleri için uygundur.Saçları tarama ve çekme ağrısını hafifletin ve saçın kıvrılmasını düzeltin.İçi boş tasarım, hızlı ve eşit ısı iletimi, hızlı bir şekilde kurutulabilir veya üflenebilir.Özellik : 1. Ark tasarımı tutmayı kolaylaştırır ve uzun süre tutulduğunda düşmesi kolay değildir.2. ABS galvanik malzeme, iyi el hissi, yüksek sıcaklığa dayanıklı naylondan yapılmış tarak dişleri, pürüzsüz tarak dişleri.3. İçi boş tasarım, hızlı ve eşit ısı iletimi, hızlı bir şekilde kurutulabilir veya üflenebilir.4. Saçları tarama ve çekme ağrısını hafifletin ve saçın kıvrılmasını düzeltin.5. Kadınlar, gençler, kızlar, erkekler ve çocuklar ve çeşitli saç stilleri için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Saç fırçasımalzeme : ABS/naylonuygulama kapsamı : kadınlar, gençler, kızlar, erkekler ve çocuklar ve çeşitli saç stilleri için uygundur Paket listesi : 1 x Saç Fırçası.

Ürün Özellikleri

Item Type:
Hair Brush
Material:
ABS/Nylon
Scope of Application:
suitable for women, teenagers, girls, men and children, and various hairstyles
Package List:
1 x Hair Brush :

Alıcılar da