.

.

Kapı Güvenlik Sürgülü Mandal Kilidi, Sizi Güvende ve Özel Tutmak için Sağlam Ağır Hizmet Tipi 304 Paslanmaz Çelikten 3.2 inç Namlu Cıvatası, 12 Vidalı Fırçalanmış Nikel Kaplamalı Kapı Mandalı Sürgülü Kilit (Gümüş-2 Adet)

Kapı Güvenlik Sürgülü Mandal Kilidi, Sizi Güvende ve Özel Tutmak için Sağlam Ağır Hizmet Tipi 304 Paslanmaz Çelikten 3.2 inç Namlu Cıvatası,

₺ 35.94

Malların miktarı
Stokta

【Güvenli ve Özel Tutun】 : Bu kapı sürgülü mandal kilidi, sizi güvende ve özel tutmak için normal namlu cıvatasından 2 kat daha güçlü olan eski stil kapı cıvatasından yükseltilir.Banyonuz, Yatak Odanız, Dolaplarınız ve diğer iç mekanlarınız için ekstra güvenlik doors.It küçük ama kapını sıkıca kapalı tutacak.Bu yüksek kaliteli kapı mandalı kilidi ile bu sinir bozucu davetsiz misafirleri uzak tutun. 【Daha Güçlü ve Dayanıklı】 : Ağır hizmet tipi çelikten yapılmış bu namlu cıvatası, sağlam kapı mandalı 500.000'den fazla kez test edilmiştir.Bu mandal kilidi, mükemmel bir uzun ömür sağlamak için en son galvanik ve parlatma teknolojisini kullandı.Korozyon direncini artıran, aşınma direncini ve sertliği artıran, metal yüzeyi koruyan ve iyi bir yalıtım performansına sahip olan fırçalanmış nikel kaplama yüzey sürgülü kilit. 【Dual Direction Install】 : Merkezi set tasarım varil cıvata hangi her iki yan kurulum için büyük, cıvata anlamına gelir itti olabilir sol veya sağ ve cıvata kilidi de monte edilebilir sol veya sağ.Namlu mandalı dikey, yatay uygulamalarda, Dikey kullanımda, çentik durumunda cıvatayı kilitli bir konumda tutmak için mükemmeldir. 【Kurulumu Kolay】 : Bu kapı mandalı kilidi daha iyi performans ve dayanıklılık ile yükseltilir.Bu kapı sürgülü kilidini kapı çerçevenize monte etmek için elektrikli tornavida ve matkap kullanın ,DIY namlu mandalı kilit kurulumunu 5 dakikadan daha kısa sürede bitirin.Bu kapı sürgülü mandal kilidi kapılar, sandıklar, dolaplar, ahşap kapılar, pencereler, çitler, köpek kulübeleri, banyo, yatak odası, bar için kullanışlıdır. 【Memnun Garanti】 : Namlu cıvata mandalı sizi güvende ve gizli tutar, bu sağlam kapı cıvatalarının çok uzun süre yeni kadar iyi kalması garanti edilir.Bu kapı sürgülü mandal kilidi, sizi güvende ve gizli tutmak için normal namlu cıvatalarından 2 kat daha güçlü olan eski stil kapı cıvatasından yükseltilmiştir.Banyonuz, Yatak Odanız, Dolaplarınız ve diğer iç kapılarınız için ekstra güvenlik.Kapı Namlusu Cıvata Kilidi size daha fazla güvenlik ve gizlilik getirir.Bu kapı mandalı kilidi yetkisiz girişlere karşı güvenilir bir bariyer sağlayacaktır. 1) Ağır hizmet tipi metal namlu cıvatası.Mükemmel kalite ve hile yapar. 2) Sertleştirilmiş vidaları kullanarak sadece birkaç dakika içinde takın. 3) Düz/düz bir yüzeye ihtiyacınız var. 4) 1/8 inç Matkap Gerektirir.matkap ucu ve tornavida. 5) Küçük mandal kilidi, ancak kapınızı sıkıca kapalı tutacaktır. 6) 2 ortak bir kapı cıvatasından daha güçlüdür. 7) Kapıda ekstra destek . 8) Hem yatay hem de dikey konumda kullanılır, sağ veya sol taraf montajı için mükemmeldir.Paket içeriği : 1 talimat 2 varil cıvata 12 vida.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da