.

.

Sakytal Parlak Sahte Ayak Tırnakları Mavi Glitter Tam Kapak Yanlış Ayak Tırnak Ay Yıldız Akrilik Klip Basın Ayak Tırnağı Kadınlar ve Kızlar için(24 Adet)

Sakytal Parlak Sahte Ayak Tırnakları Mavi Glitter Tam Kapak Yanlış Ayak Tırnak Ay Yıldız Akrilik Klip Basın Ayak Tırnağı Kadınlar ve

₺ 19.98

Malların miktarı
Stokta

Ay yıldız ayak tırnakları,bir tür yeşil dostu çevre malzemesi olan,toksik olmayan,kokusuz,Tırnaklarınıza veya vücudunuza zarar vermeyen ve ayak tırnaklarını dayanıklı ve doğal yapan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.Mavi Kare sahte tırnak seçim ,yaklaşık size 12 farklı boyutu vardır : 20mm 2pcs*15mm*16.5 mm*2pcs,19mm,18mm*14.5 mm*2pcs*2pcs,17mm 14mm*,2pcs,2pcs*9mm*13mm,8mm 12mm**2pcs,7mm 12mm*2pcs*,7mm 11mm*2pcs*,7mm 10mm*2pcs,2pcs,2pcs*6mm*8mm*6mm*9mm**9mm 14mm*,*yukarıdaki boyutları el ile ölçülür ve biraz sapma olacak.Parlak sahte ayak tırnağı balo,parti,günlük yaşam vb.Için mükemmeldir,onlara her zaman övgü alacaksınız.Ayrıca karınız,kız arkadaşlarınız vb.İçin tatlı bir hediye olabilir.Ayak tırnağındaki akrilik pres, 24'lük bir pakette 1 tırnak etiketine ve 1 mini tırnak dosyasına sahiptir ve geri dönüştürülebilir.Nakliye ve güvenlik nedenlerini sağlamadığımız için yapıştırıcı sağlamıyoruz.Malları aldıktan sonra,herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçin, size hızlı bir şekilde yardımcı olacağız.Sizin memnuniyetiniz bizim motivasyonumuzdur!. "Ürün açıklaması : Aşınma yöntemi 1. Yağı tırnaklarınızdan bir alkol süngeri 2 ile ovalayın. Tırnaklarınızı parlatın ve doğru boyutu seçin 3. Parmak köküne yapıştırmak için doğru boyutta jöle tutkalı seçin 4. Çiviyi çiviye doğrultun ve 15 saniye boyunca bastırın.Çiviyi oturuncaya kadar kesin.Boşaltma yöntemi 1. Tırnak 2 düşene kadar tırnağın kenarını birkaç kez hafifçe kaldırın. Artık jöle tutkalını çıkarın, çiviyi tutun ve tekrar kullanın Dikkat gerektiren hususlar : 1.Lütfen ölü tırnak derini temizle. 2.Uzun tırnaklarınızı kesmek için tırnak makası kullanın. 3.Lütfen bulaşıkları yıkarken,çamaşırları yıkarken ve diğer uzun süreli işleri suda yaparken sahte tırnaklarımızı takmamaya çalışın. 4.Biz sadece çift taraflı tırnak çıkartmalar sağlamak,değil sıvı tutkal (çünkü ulaşım ve güvenlik nedenleriyle sağlamaz) Paket : 24 adet yanlış çivi. 2 sayfalık 24 adet tırnak sticker. 1 adet rastgele renk tırnak törpüsü.İade politikası : Geri ödeme yapmak istiyorsanız, lütfen ürünlerimi ve etiketlerimi yeni tutun.İki koşul daha fazla iade edilmeyecektir : 1 : Ürün kullanılmış veya hasar görmüştür. 2 : Etiket eksik veya hasarlı.Ürünlerim veya siparişimle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Yardım için bize e-posta göndermekten memnuniyet duyarız.".

Ürün Özellikleri

Alıcılar da