.

.

Nemlendirici Topuk Çorapları, Topuk Nemlendirici Çoraplar Havalandırmalı Nemlendirici Jel Topuk Kılıfları Uyurken Kuru, Çatlamış Topukları İyileştirmek ve Tedavi Etmek için Jel Astarlı Toeless Spa Çorapları(siyah)

Nemlendirici Topuk Çorapları, Topuk Nemlendirici Çoraplar Havalandırmalı Nemlendirici Jel Topuk Kılıfları Uyurken Kuru, Çatlamış Topukları

₺ 203.70

Malların miktarı
Stokta

İyi tasarım-Bu nemlendirici çoraplar esnek pamuk karışımından yapılmıştır, topukların içi tamamen kaygan jel ile kaplanmıştır.Yumuşak ama esnek, artı parmaksız bir tasarım ayak parmaklarınızın nefes almasını ve serin kalmasını sağlar.Gündüz ve Gece Topuk Bakımı-Bu havalandırmalı spa jeli çorapları gündüz veya gece boyunca giyilebilir, en çok ihtiyacınız olduğunda çatlamış topuklar için en sevdiğiniz nemlendiriciyi sağlar, ağrınızı hafifletir ve yakında topuklarınızı pürüzsüzleştirir ve yumuşatırsınız.Güle güle Kuru Topuklar-Kuru, çatlamış topuklarınızı Nemlendirici Jel Spa Çoraplarıyla nemlendirin, iyileştirin ve onarın.Cildi yumuşatır - Nemlendirici çoraplar topuklarınızı sürekli nemlendirebilir, topuklarınızı daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olurlar.Yıkanabilir ve Tekrar Kullanılabilir-Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir oldukları için kuru topuk çoraplarımızdan birçok kullanım elde edersiniz.En iyi sonuç için el yıkama ve hava kuru.Jel çoraplarınız şekillerini koruyacak ve kuru, çatlamış topuklarla tekrar savaşmaya hazır olacak!.Bu eşsiz jel çoraplar, sert, kuru çatlamış cildin nemlendirilmesini sağlar, bu da cildi yatıştırmaya ve yumuşatmaya yardımcı olur. skin.It uzun süre ayakta durmanın veya seyahatin neden olduğu kas yorgunluğunu azaltabilir.Örgü ve ayaksız tasarım ayaklarınızı kuru tutacak ve ısınmayı önleyecektir.Özellikler : 1. Sert, kuru çatlamış cildin nemlenmesini sağlar. 2. Cildi yatıştırmaya ve yumuşatmaya yardımcı olur. 3. Kas yorgunluğu azaltarak, uzun süreli ya da Seyahat nedeniyle. 4. Örgü ve ayaksız tasarım ayaklarınızı kuru tutacak ve ısınmayı önleyecektir. 5. Dahili jel topuk, şok emme ve basıncı azaltmak, daha rahat giymek için.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Jel Çorap Renk : Siyah, Pembe, Gri, Mavi, Beyaz(Isteğe Bağlı) Boyutu : Yaklaşık.17 * 8 cm / 6.7 * 3.1 in Paket Ağırlığı : Yaklaşık.40g paket Listesi : 2 * Jel Çorap.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da