.

.

Aı-yıxı Orijinal tasarım 36LED inciler ağacı lamba LED pil ve USB kozmetik masa gece basit ev tasarımı (Yayan renk: inci ağacı ışıkları, boyutu: Bir)

Aı-yıxı Orijinal tasarım 36LED inciler ağacı lamba LED pil ve USB kozmetik masa gece basit ev tasarımı (Yayan renk: inci ağacı ışıkları,

₺ 193.80

Malların miktarı
Stokta

- Çocuklarınız, arkadaşınız veya kendiniz için harika bir hediye.Ana Malzeme : Kurgusal, Bakır, İnci. - Yatak odası, ev ekranı, hediye ve diğer romantik yerler için uygundur. 50 cm/19.69 inç; 12 cm/4.72 inç x 3.5 cm/1.38 inç tutucu.Kaide sökülebilir. - Sevimli tasarımlar sizin için romantik rahat ve hoş bir atmosfer yaratacaktır.Ürün Açıklaması : 36 LED İnci Ağaç Lamba Pil ve USB Süs Masa Gece lambası Decor Product yixi 7. satın alma ile tamamen memnun olduğundan emin olmak istiyoruz Aı resmini 1 Masa lambası*paket içerir Kurulum : Ücretsiz Standing Application : İç mekan kullanımı, yer veya tatil decoration Sizing : : özellikleri : LED.Satın alma konusunda endişelenmenize gerek yok : Size paranızın karşılığını veren kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen mesaj kutusu aracılığıyla bizimle iletişime geçin ve 24 saat içinde cevap vereceğiz.Profesyonel müşteri hizmetleri.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da