.

.

Saç düzleştirici 4 renkler 2 in 1 Mini saç düzleştirici ayarlanabilir sıcaklık seramik turmalin plaka güzellik düz demir ısıtma bigudi tüm saç tipleri için(ABD-Gökyüzü mavi)

Saç düzleştirici 4 renkler 2 in 1 Mini saç düzleştirici ayarlanabilir sıcaklık seramik turmalin plaka güzellik düz demir ısıtma bigudi

₺ 42.27

Malların miktarı
Stokta

İPEKSİ SONUÇLAR oluşturmak için SERAMİK : Seramik turmalin plakalar, kırılmadan veya saça zarar vermeden yumuşak çekme hareketi sağlar.daha kısa sürede daha ipeksi bitirin.akıllı 190 ℃ sıcaklık tutma fonksiyonu, saçınızın aşırı ısınmasını veya saç derinizin incinmesini önleyebilir.PRATİK DÜZ saç maşası 2'Sİ 1 arada : Plaka genişliği uzun ve kalın saçlar için yeterince geniştir, ancak kısa saçlar veya patlamalar için yeterince dardır.Kavisli kenarlar, saçları düzgün bir şekilde kıvırmanıza veya düzleştirmenize ve her gün farklı saç stillerini değiştirmenize izin vererek ekstra bir saç maşası satın almaktan tasarruf etmenizi sağlar.SERAMİK plakalar ve PTC ısı TEKNOLOJİSİ : Yüzen seramik plakalar saçları tek geçişte düzleştirir, PTC 15 saniye içinde ısınır ve ısıyı eşit olarak dağıtır, saç üzerinde birden fazla geçiş yapmadan düzleştirmede zaman kazandırır, bu da daha az ısı hasarı anlamına gelir.DAHA şık AMA daha sağlıklı : Her saçı kavramak için yukarı ve aşağı panellerin kesintisiz tasarımı.negatif iyonlar üreten ve kıvrılmayı ve statiği azaltmak için doğal nemi kilitleyen seramik plakalar, çekmeden saçlarınızı daha parlak, pürüzsüz ve sağlıklı bırakır.İSTEDİĞİNİZ YERE götürün : 110v-240v ile uyumlu çift voltajlı saç düzleştirici, seyahat ettiğiniz her yerde şekillendirmeye devam etmenizi sağlar. 360° dönebilen kablo ve ekstra uzun uzunluk, zahmetsiz ve dolaşmayan bir stil deneyimi sağlar.Açıklama : Bu, aşağıdaki gibi özelliklere sahip saç stilleri oluşturmak için basit bir araçtır : 3 D yüzer plaka, Dikişsiz seramik turmalin paneller, akıllı 190℃ sabit sıcaklık, negatif iyon yayan.Kırılmadan veya zarar vermeden hızlı ve doğal saç stili oluşturmanıza yardımcı olurlar. hair.In ayrıca, bu hem kıvırcık saçlara hem de düz saçlara uyan 2'si 1 arada bir tabaktır.Özellikler 2'si 1 arada saç düzleştirici sadece kıvırcık saçlar için değil, aynı zamanda düz saçlar için, özellikle şeffaf patlamalar için mükemmeldir.PTC Güç Oran : 25 W Frekans : 50/60 HZ Voltaj : AC 110 V özellikleri : Malzeme : Turmalin Seramik + Plastik Isıtma Elemanı : güç kaynağı Çalışma Göstergesi : Kırmızı LED Lamba İsteğe bağlı Fişler : Tak, Tak, AB İsteğe bağlı Renkler : Mor, Matcha Yeşil, Gökyüzü Mavi, Şekillendirme Süresi : 1-2mins Sabit Sıcaklık : 190° Madde Boyutu : Yaklaşık Pembe BİZİ. 170 * 20mm / 6.7 * 0.8 inç ısıtma paneli boyutu : Yaklaşık. 70 * 17mm / 2.8 * 0.7 inç Paket ağırlığı : Yaklaşık. 150g Öğe Türü : Saç Düzleştirici Paket Şunlardır : 1 x Saç Düzleştirici 1 x Manuel Talimat Not : 1.Lütfen öğenin su ile temas etmesine izin vermeyin. 2.Yüksek sıcaklıktaki ürün yüzeyi ile cildinize temas etmekten kaçının. 3.Bu madde sadece kuru saçlar için uygundur. 4.Sevgili müşteri, lütfen fiş adaptasyonu konusunda endişelenmeden satın aldığınızdan emin olun.Farklı ülke standartlarına göre sizin için bir adaptör sağlayacağız ve normal kullanımını sağlayacağız.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da