.

.

VHPJJY Şurup Dağıtıcı Camı, Standlı Bal Dağıtıcısı Bal Kabı, Şurup ve Şeker Kavanozu Kabı, Bal Tarağı Şekilli Bal Kabı (A)

VHPJJY Şurup Dağıtıcı Camı, Standlı Bal Dağıtıcısı Bal Kabı, Şurup ve Şeker Kavanozu Kabı, Bal Tarağı Şekilli Bal Kabı (A)

₺ 32.97

Malların miktarı
Stokta

Malzeme : Şurup ayırıcımız plastikten yapılmıştır ve sap paslanmaz çelik kapak ve PP malzemeden yapılmıştır.Sızıntıyı ve taşmayı önlemek için şişede bir silikon conta vardır.Temiz : Şurup dağıtıcısı su damlatmaz, alt emzik aşırı şurup endişesi duymadan kullanmak için doğru yağı tam olarak kontrol etmenizi sağlar.Şurup musluktan sızmaz, şişeyi ve tezgahı yapar.Kullanımı kolay : Sıvı aktarıldığında sıvının sıvıdan dışarı akmasını önlemek için cam şişeyi plastik üzerine yerleştirin.Ardından, saat yönünün tersine döndürün ve sıvıyı açık genişliğe getirin, kapağa geri koyun ve kilitlemek için saat yönünde çevirin ve kullanmaya başlayın.Uygulama yaygın olarak kullanılır : bu şurubu dağıtıcı cam şişe çocuk ve zeytin yağı makinası, akçaağaç şurubu distribütör, krep şurubu Sebili, kahve ve şeker şurubu dağıtıcı dağıtıcı olarak yetişkinler için uygundur, bu yüzden Petrol Dağıtıcı Cam mutfak, kafeler, restoranlar, barlar, spa, vb sayısız uygulamaları sağlar Eğer bu şişenin içinde biraz yağ deposu bile.Mükemmel hediye : Bu şurup şişesi dağıtıcısı aileniz ve arkadaşlarınız için tatlı bir hediye olacaktır.Anneler Günü, doğum günü, aile ısınması, düğün, yıldönümü ve Noel için çok düşünceli ve kullanışlı bir hediye.Neden bizi seçmelisiniz? 1. Fiyat her zaman rekabetçi rekabet gücüdür 2. Mükemmel müşteri hizmetleri 3. İnanılmaz ürünler ve yüksek kalite Özellikler : 1. Bal Dağıtıcı Tasarımı, yüksek kapasiteli, dayanıklı ve kullanışlı.Taban, bal dağıtıcılarının mutfakta bal damlamasını, küçük organizmaları veya kirleri çekmesini önler.Bal ve şurubu kolayca saklayın ve dağıtın. 2. Damla bırakma ve bal durdurma immediately.It artık bal akışını durdurmak istenmiyor.Balı serbest bırakan ana basıyorsun. stop.No damlatın veya taşmayı izleyin, masayı temiz tutun.Ürün Bilgileri : Malzeme : 1. Şişe Kapağı : Şurup dağıtıcısının kapağı paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve sızdırmazlık kapağı giriş kauçuğu vardır. 2. Şişe : Kalın ve yüksek kaliteli plastik, bu akçaağaç bölünmüş kalan sıvıyı açıkça görmek için şeffaftır.Boyutu : gösterildiği gibi Alacaksınız : 1 x bal dağıtıcı Not : nedeniyle ışık ve ekran ayarı farkı, projenin renk resimden biraz farklı olabilir.Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen biraz boyut farklılıklarına izin verin.Anlayışınız için teşekkür ederiz!.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da