.

.

Shui Xian Feng You Jing 3mlx4 şişe, İlaçlı Yağ Sivrisinek Isırıklarının Giderilmesi Uygulamadan Sonra Yaz Seyahati, Ferahlatıcı, Ferahlatıcı ve Isıyı Hafifletir.

Shui Xian Feng You Jing 3mlx4 şişe, İlaçlı Yağ Sivrisinek Isırıklarının Giderilmesi Uygulamadan Sonra Yaz Seyahati, Ferahlatıcı, Ferahlatıcı

₺ 47.64

Malların miktarı
Stokta

♦ Seyahat ve hareket hastalığını hafifletir, böceklerden kaynaklanan kaşıntıyı hafifletir ve. Catarrh Soğuk algınlığı veya grip ile ilişkili dolma hissinden rahatlama sağlar, baş ağrısını hafifletir. ♦ Sadece Harici Uygulama için - Etkilenen bölgeye 2-3 damla uygulayın, hafifçe masaj yapın.Gerekirse, işlemi her iki saatte bir tekrarlayın.Gerektiğinde solunabilir. Function Fonksiyon : Sıcak çarpması nedeniyle baş ağrısı veya araba tutmasının giderilmesinde etkilidir; sivrisinek nedeniyle kaşıntı bites.It sivrisineği uzak tutabilir. ♦ Sivrisinek nedeniyle dozaj kaşıntısı bites.It sivrisineği uzak tutabilir.Dozaj ve Kullanım : Balsamı tapınağınıza veya etkilenen bölgenize ovmak için parmağınızı kullanın.Dikkat : Sadece harici kullanım içindir.Yağı gözlere uygulamayın.Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.Bu ürün Hamile kadınlar için uygun değildir.10 kutu 3 ml, toplam 30 ml Uçucu yağ (Feng You Jing) için teklif veriyorsunuz .Paket içeriği : .

Ürün Özellikleri

Alıcılar da