.

.

MUKOSEL Teşekkür Ederim İş için Çantalar, 100 Adet 12x15 İnç Ekstra Kalın 2.36 Mil Plastik Alışveriş Çantaları Hediyeler için Perakende Alışveriş Çantaları, Butik, Yeniden Kullanılabilir Çantalar (Siyah)

MUKOSEL Teşekkür Ederim İş için Çantalar, 100 Adet 12x15 İnç Ekstra Kalın 2.36 Mil Plastik Alışveriş Çantaları Hediyeler için Perakende

₺ 38.97

Malların miktarı
Stokta

Ui️TOPLU 100 PRİM PERAKENDE ÇANTA : Dayanıklı siyah parlak altın Ederim Partisi çantaları çantalarınızı Ederim, hediye çantaları, alışveriş çanta, perakende çanta, mal çanta , Çift taraflı yazdırma ve çeşitli öğeleri tutmak için harika bir hediye çanta şık, dayanıklı, güzel, parlak, Teşekkür ile takdir Göstermek çanta Sizin. ✔ EKSTRA kalın ve SAĞLAM : Boyut 12 x 15 inç, normal torbalardan çok daha kalın ve daha güçlü olan, kolayca yırtılmayacak veya kırılmayacak 2.36 mil LDPE plastik malzeme. ✔ TAŞIMAK İÇİN UYGUN : Sağlam kalıp kesim kolları, kullanımı kolay ve taşımak için rahat.Bu torbalar normal plastik torbalardan çok daha fazla ağırlığa sahip olabilir. SMALL KÜÇÜK PERAKENDECİLER MAĞAZALARI İÇİN İDEAL Thank Bu şık Teşekkür çantaları, hediyeler, ikramlar, örnekler, promosyon ürünleri, el sanatları ürünleri, parti hediyeleri, kitaplar, belgeler, mücevherler, kıyafetler, hile veya muamele vb.Tutmak için çok kullanışlıdır. ♦ GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR ve TEKRAR kullanılabilir TORBALAR : Bu plastik torbalar geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır.Tekrar tekrar kullanılabilirler, daha sonra diğer ürünleri yapmak için geri dönüştürülebilirler.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da