.

.

10 Adet Şeffaf Plastik Giysi Kapakları 35.4 inç Asılı Giysi Toz Geçirmez Koruyucu Çanta Ev Depolama Giyim Mağazaları ve Kuru Temizleme Çamaşırhanesi için uygundur.

10 Adet Şeffaf Plastik Giysi Kapakları 35.4 inç Asılı Giysi Toz Geçirmez Koruyucu Çanta Ev Depolama Giyim Mağazaları ve Kuru Temizleme

₺ 23.97

Malların miktarı
Stokta

SIZE BOYUTU-90x60 cm / 35.4x23. 6 inç (L*W).10 PS/Set. ✔ YERDEN TASARRUF sağlayan ASİSTAN-Çok ince ve hafif, evinizde yerden tasarruf etmenize yardımcı olur .closet.It kolayca küçük bir boyuta katlanabilir ve kullanılmadığı zaman kolayca saklanabilir. ♦ YÜKSEK KALİTELİ MALZEME - Yüksek kaliteli PP plastik malzemeden yapılmış; toksik olmayan, zararsız, koku yok. VISIBLE AÇIKÇA GÖRÜLEBİLİR-Şeffaf çanta, çantayı açmak zorunda kalmadan her kıyafet parçanızı açıkça bulabilir.Bu size çok değerli zaman kazandırır. ✔ EKONOMİK GİYSİ KAPAKLARI-Giysilerinizi kir,toz ve evcil hayvan tüylerine karşı koruyun.Giysilerin çıkarılmasına özen gösterilirse tekrar kullanılabilir.Bu, dolabınızı düzenlemenizi kolaylaştıracaktır.İstediğiniz kıyafetleri bulmak basit ve anlaşılır olacaktır.Dolap alanınızı genişletin ve dağınık gardırobunuza elveda deyin.İÇİN HOME.Do gardırobun evde organize edilmesinin çok zor olduğunu,gardırobun genellikle dağınık olduğunu hissediyorsunuz.ve istediğiniz kıyafetleri bulmak çok zor,her zaman gardırobun daha fazla kıyafet tutmak için çok küçük olduğunu hissediyor musunuz?.Şeffaf kuru temizleme giysi kapak çantalarını denemenizi öneririz.Bu, dolabınızı düzenlemenizi kolaylaştıracaktır.İstediğiniz kıyafetleri bulmak basit ve anlaşılır olacaktır.Dolap alanınızı genişletin ve dağınık gardırobunuza elveda deyin.SEYAHAT İÇİN.Seyahat ederken veya iş seyahatinde en sevdiğiniz kıyafetleri korumak için şeffaf giysi saklama kapakları kullanabilirsiniz.Bu, kıyafetlerinizi daha hızlı ve daha kolay saklamanızı sağlar, böylece rahatlamak veya dinlenmek için yolda iyi zamanların tadını çıkarmak için daha fazla zaman kazanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da